30/1/2020 ΕΟΡΤΗ ΤΡΙΩΝ ΙΕΡΑΡΧΩΝ

Written by ctsakonas on Ιανουάριος 29, 2020. Posted in Διάφορες ανακοινώσεις, Τα νέα μας

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ενημερώνουμε όλα τα παιδιά μας και τους γονείς ότι την Πέμπτη 30/1/2020 , ημέρα εορτής των Τριών Ιεραρχών, το σχολείο μας έχει κανονίσει να γίνει ιερή παράκληση και αρτοκλασία προς τιμήν των Τριών αυτών Πατέρων που είναι προστάτες των Γραμμάτων.

Σας προσκαλούμε λοιπόν ΟΛΟΥΣ, να μας δώσετε χαρά με την παρουσία σας!

Θα συναντηθούμε στα σχολεία μας (Αισώπου/Λαμπράκη) ώρα 16.30 και απo εκεί θα ανεβούμε στο εκκλησάκι του Αγίου Φιλίππου στο δασάκι.

Ώρα επιστροφής: 18.00 (περίπου)

Ευχαριστούμε

Σημείωση: Την ημέρα αυτή δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα !!

AST e-Class Platform

Κάνουμε ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΒΗΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΥΝΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ με τη νέα πλατφόρμα ασύγχρονης τηλεκπαίδευσης η οποία προσφέρει υπηρεσίες ανταλλαγής αρχείων και ασκήσεων, πλήρη ενημέρωση γονέων και μαθητών καθώς και ένα σύστημα βαθμολόγησης που καλύπτει όλο το πρόγραμμα σπουδών.

Σύνδεση...

Oxford Dictionary