ΕΚΛΟΓΕΣ 2019

Written by ctsakonas on Μάιος 27, 2019. Posted in Διάφορες ανακοινώσεις, Τα νέα μας

Αγαπητοί γονείς και μαθητές/τριες,

Σας ενημερώνουμε ότι εν όψει των Δημοτικών εκλογών και Ευρωεκλογών, δε θα λειτουργήσουν τα κέντρα μας  τη Παρασκευή 24/5 &  τη Δευτέρα 27/5  προκειμένου να εξυπηρετηθούν οι ετεροδημότες γονείς και καθηγητές.

Ωστόσο, εάν υπάρξει δεύτερος γύρος εκλογών την επόμενη εβδομάδα (2/6) τα κέντρα μας θα λειτουργήσουν ΚΑΝΟΝΙΚΑ!

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Το σχολείο αποφάσισε παράταση σχολικής χρονιάς  εώς 11 Ιουνίου για αναπλήρωση μαθημάτων.

Ευχαριστούμε

AST e-Class Platform

Κάνουμε ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΒΗΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΥΝΔΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ με τη νέα πλατφόρμα ασύγχρονης τηλεκπαίδευσης η οποία προσφέρει υπηρεσίες ανταλλαγής αρχείων και ασκήσεων, πλήρη ενημέρωση γονέων και μαθητών καθώς και ένα σύστημα βαθμολόγησης που καλύπτει όλο το πρόγραμμα σπουδών.

Σύνδεση...

Oxford Dictionary